| Openbaar? | Ja |
| Beschrijving | |
| Titel | Tijdelijke aanstelling van een onderwijzer 24/24 in GBS Eindhout. |
| Type | A |
| Aangebracht na | |
| Ontwerpbesluit |
| Heeft Aanwezige bij start |
Tine Gielis (Burgemeester)
aanwezigChiel Peeters (Schepen)
aanwezigNiels Vermeulen (Schepen)
aanwezigStein Voet (Schepen)
aanwezigGerda Broeckx (Schepen)
aanwezigHanne Lintermans (Schepen)
aanwezigJerry Verspreet (Algemeen directeur)
aanwezig
|
| Heeft secretaris |
Jerry Verspreet
|
| Heeft voorzitter |
Tine Gielis
|
| Behandelt | agendapunt/838451fb-ab5a-4054-87a5-7ab4d404eb2a |
| Geplande start | 2026-03-16T09:00:00+02:00 |
| Gestart op tijdstip | 2026-03-16T08:30:00+02:00 |
| Geindigd op tijdstip | 2026-03-16T11:30:00+02:00 |
| Heeft notulen | |
| Gehouden door | College van Burgemeester en Schepenen |
| Locatie | Gemeentehuis |
| Openbaar? | Ja |
| Gebeurt na | |
| Geeft aanleiding tot | besluit/c8498288-caef-4294-a83c-dd8949588ffc |
| Heeft aanwezige |
Tine Gielis
Chiel Peeters
Niels Vermeulen
Stein Voet
Gerda Broeckx
Hanne Lintermans
Jerry Verspreet
|
| Heeft onderwerp | Tijdelijke aanstelling van een onderwijzer 24/24 in GBS Eindhout. |
| Heeft stemming | |
| Heeft secretaris |
Jerry Verspreet
|
| Heeft voorzitter |
Tine Gielis
|
| Beschrijving | Goedgekeurd |
| Citeer opschrift | |
| Motivering | |
| Publicatiedatum | 30-03-2026 |
| Realiseert | |
| Volgt uit | behandelingVanAgendapunt/1929a437-13f7-4f49-a878-a73afb3f5d5c |
| Inhoud | |
| Titel | Tijdelijke aanstelling van een onderwijzer 24/24 in GBS Eindhout. |
| Taal | NL |